Tavuk talaşı; kümes içerisinde izolasyonu sağlamak,  hayvanın doğal ortamındaymış hissini yaşaması ve eşinebilmesi için kümeslerin tabanına serilir.

Devamı

Neler Yapıyoruz ?

ÜRÜNLERİMİZ

Tavuk Talaşı

Tavuk talaşı, kümeslerde veya tavuk yetiştiriciliği yapan çiftliklerde ısı izolasyonunun sağlanması ve tavuğun rahat eşelenebilmesi için kullanılan malzemedir.

Yumurtalık Tavuk Talaşı

Firmamızda üretilen yumurtalık tavuk talaşı, kümeslerde ve çiftliklerde ısı yalıtımı, yumurtanın kırılıp zarar görmemesi için kullanılmaktadır.

At Talaşı

At talaşı, hayvanın kalacağı alanda ısı izolasyonu ve hareket rahatlığı açısından kullanılan, tesislerimizde işlem görmemiş ağaçlardan üretilen kuru ve temiz bir malzemedir.

Hindi Talaşı

Firmamızda kaliteli ve işlenmemiş ağaçtan imal edilen, tamamen kuru ve temiz hindi talaşını kümes veya çiftliklerinizde güvenle kullanabilirsiniz.

Neden Tavuk Talaşı ?

ÖZELLİKLERİ

Isı Kaybının Önlenmesi
Kolay Değişimi
Zahmetsiz Temizlik
Doğal Rahatlık

Tavuk Talaşı Nerelerde Kullanılır ?

KULLANIM ALANLARI

Tavuk Talaşı Hakkında

TEMEL BİLGİLER

Altlık Nedir?

Altlık, kümeste yaşayan hayvanın yerdeki ısınma ve soğumadan etkilenmemesi, doğasında olan...

Detaylı Bilgi

Altlık Neminin Önemi

Altlıkların nem oranı içeride yaşayan hayvan için yaşamsal önem taşımaktadır ve...

Detaylı Bilgi

Altlık Kullanımı

Yazın sıcaklığından, kış mevsiminin soğuk günlerinden canlının etkilenmemesi için...

Detaylı Bilgi
Kaliteli Üretim

Kaliteli Üretim

Firmamızda özenle seçilmiş kaliteli ve işlenmemiş ağaçlardan ihtiyacınıza uygun büyüklükte tamamen kuru ve temiz tavuk talaşı üretimi yapılmaktadır.

Uygun Fiyat

Uygun Fiyat

İhtiyacınıza uygun boyutlarda kıymık ve yabancı maddelerden ayrılmış, kuru talaşa en uygun fiyatlarla firmamızdan ulaşabilirsiniz.

Memnun Müşteriler

Memnun Müşteriler

Verimli bir yetiştirme dönemi, hayvanların rahat bir ortamda büyümesi için firmamızda üretilen kaliteli tavuk talaşını, uygun fiyata kullanma şansı firmamızda sizi bekliyor.